Anouk de Klerk

Anouk de Klerk

Leidster streetdance

E-mail:  anouk@wsv-warnsveld.nl

Carlijn Castermans

Carlijn Castermans

Leidster Acrogym

E-mail:  carlijn@wsv-warnsveld.nl

Debbie Kersten

Debbie Kersten

Leidster Aerobics

E-mail:  debbie@wsv-warnsveld.nl

Eva Knol

Eva Knol

Leidster jazzdansen

E-mail:  eva@wsv-warnsveld.nl

Grietje van den Hof

Grietje van den Hof

Leidster jazzdansen

E-mail:  grietje@wsv-warnsveld.nl

Jesper Broer

Jesper Broer

Assistent leider turnen

E-mail:  jesper@wsv-warnsveld.nl

Joost de Klein

Joost de Klein

Leider streetdance

E-mail:  joost@wsv-warnsveld.nl

Lisanne Ruegebrink

Lisanne Ruegebrink

Leidster turnen dames, peuter - en kleutergym en beweegdiploma

E-mail:  lisanne@wsv-warnsveld.nl

Mark Wippert

Mark Wippert

Assistent leider turnen

E-mail:  mark@wsv-warnsveld.nl

Naomi Ulkeman

Naomi Ulkeman

Leidster turnen dames recreatie en selectie

E-mail:  naomi@wsv-warnsveld.nl

Pascal Hovens

Pascal Hovens

Leider Acrogym

E-mail:  pascal@wsv-warnsveld.nl

Vera Tuenter

Vera Tuenter

Leidster Jazzdance

E-mail:  vera@wsv-warnsveld.nl

Wilma Brummelman

Wilma Brummelman

Leidster turnen jongens en 14+

E-mail:  wilma@wsv-warnsveld.nl